Kamień naturalny

O firmie

Firma Paddy swą działalność rozpoczęła w 2010 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Nawojowa, położonej ok 10 kilometrów od Nowego Sącza.

 

Nasza firma specjalizuje się w robotach kamieniarskich oraz brukarskich.Świadczone przez nas usługi to wykonywanie z kamienia między innymi: ogrodzeń, tarasów, schodów, jak również elewacji budynków czy podjazdów. Do realizacji zleconych zadań wykorzystujemy surowce najwyższej jakości pochodzące zarówno z Polski jak i Europy.

 

Sześcioletnie doświadczenie na rynku kamieniarstwa i brukarstwa, pozwala gwarantować nam rzetelne i sprawne wykonanie prac na Państwa posesji, spełniając jednocześnie wszystkie Państwa wymagania techniczne oraz estetyczne.

 

Zatrudniana przez nas kadra pracownicza każde Państwa zlecenie traktuje bardzo indywidualnie, oferując przy tym odpowiednie i dostosowane do Państwa potrzeb rozwiązanie kamieniarskie czy brukarskie.

 

Zdobywane i powiększane z roku na rok doświadczenie w branży usług kamieniarskich i brukarskich daje nam możliwość coraz to lepszego dostosowywania naszych działań do potrzeb szerokiego grona klientów. Każda nasza realizacja to najwyższa jakość użytych surowców oraz wykonywanych prac.

 

W oparciu o Państwa pomysły oraz doświadczenie naszej kadry pracowniczej jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, tworząc unikatowy projekt dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

masz pytania odnośnie naszych usług?

Skorzystaj z poniższego formularz my do Ciebie odzwonimy lub odpiszemy aby ustalić szczegóły

PADDY - Kamieniarstwo, brukarstwo
Nawojowa 589 lok. 1, 33-335 Nawojowa      NIP 734-16-09-059

 

Telefon +48 784 175 189 Mail biuro@paddy.pl